(410/BAL/MS) Działający Hotel | Apartamenty

Symbol410/BAL/MS
Rodzaj nieruchomościAPARTAMENT
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
Nieruchomość dostępna od23.04.2019
Cena cena w innych walutach 2 400 000 PLN
Stara cena1 000 000 PLN
Cena za m2965 PLN
Cena negocjowanaJEST
KrajPOLSKA
WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
Powiatgryficki
GminaRewal
MiejscowośćNiechorze
Kod pocztowy72-350
UlicaKlifowa
OkolicaNad morzem
Budynki w sąsiedztwieLatarnia morska w Niechorzu
Powierzchnia całkowita2 488 m2
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
StandardIDEALNY
Stan budynkuBARDZO DOBRY
Ilość poziomów1
UmeblowaniePEŁNE
Czy jest KWJEST
Nr Licencji23033

opis nieruchomości

Okazyjnie z powodu stanu zdrowia, sprzedamy 50% udziałów jednego z dwóch wspólników w zarządzaniu nowym, luksusowym, całorocznym Aparthotelem 90 apartamentów nad morzem z usługami SPA & Wellness o standardzie hotelu ****. Posiadamy własność lokalową 2488m2, a to stanowi 37% całości powierzchni wszystkich lokali w obiekcie. Apartamentowiec posiada możliwości rozbudowy do 210 apartamentów

Położenie: 100m od morza, znana nadmorska miejscowości turystyczna województwo zachodniopomorskie.

Obiekt nowy całoroczny designerski, nowoczesny, funkcjonujący kilka lat, przynoszący znaczne przychody, cieszący się dużą popularnością, dobrymi opiniami gości.

Posiadana powierzchnia usług w spółce to ponad 2200m2 co stanowi 37% pow. lokalowej w obiekcie ( recepcja główna, recepcja SPA, basen wewnętrzny, sauny, grota lodowa i inne atrakcje, wanny jacuzzi, tepidarium, słoneczne łąki, szatnia męska i damska, sześć gabinetów kosmetycznych / masażu, restauracja z zapleczem kuchennym, sala zabaw, sale konferencyjne, patio, kawiarnia z zapleczem kuchennym, garaż podziemny, i inne zaplecza/pomieszczenia/atrakcje).

 

Cena obejmuje 8 wykończonych, wyposażonych apartamentów o łącznej powierzchni około 267m2 które również pracują w całorocznym wynajmie.

Dodatkowo spółka zarządza apartamentami które zostały sprzedane w ilości 79sztuk. Obiekt oparty o system hotelowy, przyjmujący rocznie blisko 50.000 gości, posiada dobrze dobraną i zmotywowaną kadrę pracowniczą, nowoczesne systemy oraz dobrą organizację wewnętrzną.

Obiekt prestiżowy, całoroczny, mający wypracowaną pozycję na rynku, bardzo dobre opinie, znakomitą kuchnię oraz stałych klientów. Jednorazowo obiekt jest w stanie przyjąć 350 osób. Całość przedsięwzięcia jest zorganizowana ułożona, kadra zatrudniona, obiekt działa z programem hotelowym w wynajmie ponad 80 luksusowych apartamentów.

Wartość wg operatu sięga blisko 30mln.zł

Istnieje możliwość zakupu 50% udziałów w spółce w cenie 1 200 000zł rozłożone w czasie.

Istnieje możliwość sprzedaż 100% udziałów w lokalach usługowych wraz z funkcjonującym biznesem.

Własność gruntu i nieruchomości. Kredyt inwestycyjny spłacony został w 80%. Możliwość nawiązania współpracy, sprzedaży udziału, spółki, rozwoju długofalowego, możliwość outsourcingu prowadzenia całej działalności operatorskiej i przedsięwzięcia deweloperskiego, Istnieje możliwość budowy bliźniaczego obiektu w ilości 120 apartamentów, a to przyniesie wtedy dla operatora prowadzenie obiektu o ilości 210 apartamentów w systemie całorocznym.

Dochody; obiekt pracuje w systemie wynajmu całorocznego na podstawie umów operatorskich.

Przychody sięgają blisko 11 000 000zł / rocznie.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu apartamentów w pakietowej ofercie od ich właścicieli po cenie promocyjnej bardzo atrakcyjnej.

Potencjał: istnieje możliwość rozbudowy na sąsiedniej działce apartamentowca, którego przyszli goście mogliby korzystać z części usługowej w budynku istniejącym. Istnieje wystarczająca ilość lokali usługowych, która mogą obsłużyć 120 nowo wybudowane apartamenty.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

kontakt

Marek Dudka

Marek Dudka

nr licencji: 23033

marek@baltic-invest.pl

+48 500-111-102

zapytaj o szczegóły oferty

wyślij kopię wiadomości do mnie

Uwaga: mapa została wygenerowana na podstawie adresu może wskazywać błędne położenie

wyszukaj podobne oferty

wyszukiwarka ofert

Notatnik

notatnik jest pusty

newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach