real estate consulting

Nasza działalność

Biznesplany i projektu przygotowywane przez nasze biuro to przede wszystkim kompleksowe opracowania dla podmiotów gospodarczych chcących bezpośrednio inwestować w majątek trwały lub starają się o dofinansowanie. Przygotowywane inwestycje bazują na tworzeniu, modernizacji oraz udoskonalaniu prowadzonej działalności i zakładają osiąganie zysków w ściśle określonym czasie.

 

Ocena potencjału projektu

Ważne jest także to, że do każdego projektu inwestycyjnego podchodzimy kompleksowo, co oznacza, że Inwestor otrzymuje pełną ocenę potencjału projektu, informacje na temat kosztów planowanej inwestycji, analizę otoczenia także pod względem logistycznym.

 

Zysk z inwestycji

Dla każdego projektu prowadzimy precyzyjne wyliczenia dot. okresu, jaki jest wymagany, aby osiągnąć zakładany zysk z inwestycji. Inwestor z założenia zna swoje oczekiwania i potrzeby, dla których rozpoczyna proces inwestycyjny. Z jednej strony jego celem jest zwiększenie szeroko rozumianego potencjału produkcyjnego firmy, a tym samym wzrost wydajności parku maszynowego, rozwój sieci handlowej, rozszerzenie kanałów dystrybucji własnych produktów, z drugiej chce wzmocnić swoją pozycję na rynku i stać się bardziej konkurencyjnym, zaspokajającym w większym stopniu potrzeby konsumenta.

galeria zdjęć

wyszukiwarka ofert

Notatnik

notatnik jest pusty

newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach